Miłość w czasach korony

Ogromny wzrost liczby wysyłanych wiadomości i wirtualnych kontaktach na całym świecie.

Portale randkowe w Niemczech

Pandemia koronawirusa wpłynęła na prawie każdy aspekt naszego życia, a randkowanie w Niemczech nie jest wyjątkiem. Na całym świecie 2,6 miliarda ludzi podlega surowym nakazom pozostania w domu, a osoby samotne poddane kwarantannie szukają nowych ludzi, spotkań towarzyskich, śmiechu i miłości – a wszystko to w bezpiecznym miejscu.
Pomimo tego niepewnego czasu, osoby samotne pragną połączenia bardziej niż kiedykolwiek i znajdują je, dopasowując się do innych singli szukających tego samego. W rzeczywistości nastąpił oszałamiający wzrost o 900% wzmianek o „koronawirusie” i „dystansie społecznym” na portalach randkowych w zeszłym roku. To skłoniło nas do zastanowienia się – w jaki inny sposób koronawirus może wpłynąć na randki? W ciągu ostatnich dwóch tygodni analizowaliśmy aktywność uzytkownikow, aby dowiedzieć się, jak dostosowują swoje życie randkowe w następstwie COVID-19.
Krótka odpowiedź: osoby samotne nadal się spotykają, a ponieważ wszyscy utknęli w domach ze spokojniejszym harmonogramem towarzyskim, mają więcej czasu na rozpoczęcie rozmowy z kimś nowym. Mniej rzeczy nas rozprasza, więc jest czas skoncetrować się na nowych kontaktach poprzez portale online aby poznać kogoś nowego.

Zaangażowanie użytkowników drastycznie wzrasta wraz ze zwiększeniem obostrzeń.
W ciągu ostatnich kilku tygodni zaangażowanie na randkach online w Niemczech eksplodowało. Konwersacje wzrosły o ponad 20%. Coraz częściej osoby samotne używają portale randkowe w Niemczech w celu nawiązania nowych kontaktów. Nic dziwnego, naprawdę. Mimo że single pozostają w domu, z danych wynika, że ​​nadal chcą poznawać nowych ludzi. Na pytanie „Jak planujesz randkować w okresie koronawirusa?” aż 94% respondentów stwierdziło, że nadal będą chodzić na randki.

Na całym świecie nastąpił ogólny wzrost o 30% liczby wiadomości wysyłanych każdego dnia. Zwłaszcza kobiety wysyłają więcej wiadomości, wysyłając o 40% więcej pierwszych wiadomości niż wcześniej!
Kobiety również częściej rozszerzają swoje preferowane miejsce pobytu „gdziekolwiek”, aby mogły łączyć się poza granicami swego miasta w Niemczech. Jakkolwiek na to spojrzysz, single chcą z kimś porozmawiać, mimo że spotkania w prawdziwym życiu nie są w tej chwili za bardzo legalną opcją. Niewiele osób porzuca randki online. Portale randkowe w Niemczech po prostu nabierają nowej mocy.

Nie wstydź się zaprosić kogoś na randkę, nawet jeśli fizycznie nie wychodzisz. Okazało się, że większość użytkowników wciąż się spotyka, dane pokazują również najpopularniejsze formy wirtualnych randek:
51% woli wiadomości i SMS-y, 26% lubi rozmowy wideo, 17% polega na dobrych, staromodnych rozmowach telefonicznych i 6% czeka do chwili zakończenia pandemii.
Jeszcze bardziej interesujące jest to, co mówi o nich odpowiedź singla na powyższe pytanie, jak się umawiają.

A jeśli chodzi o tych, którzy chcą zachować pikantność, 51% respondentów stwierdziło, że lubi seks przez telefon . Cokolwiek lubisz, są szanse, że ktoś inny też to poczuje.
Przejście na randki wirtualne zwiększa pewność siebie i zwiększa chęć do długotrwałych związków. Dodatkowym bonusem portali randkowych w Niemczech jest to, że ludzie, którzy zwykle czują się mniej pewni siebie, odzyskują głos. Na pytanie „co jest najlepsze w wirtualnych randkach”, większość respondentów odpowiedziała, że ​​„to mniej stresu”, a zaraz za nim „mogę lepiej poznać drugą osobę” – dwa czynniki, które z pewnością sprawiają, że randkowanie jest przyjemniejsze i trwalsze.

Wirtualne portale randkowe w Niemczech zapoczątkowują nową erę „powolnego randkowania”, która została z zadowoleniem przyjęta przez osoby samotne. 85% uzytkowników twierdzi, że ważne jest, aby rozwinąć więź emocjonalną przed fizyczną, więc przejście na wirtualne randki pozwoliło im na rozwój tych emocjonalnych połączeń.
W przypadku wirtualnych randek w Niemczech, nacisk kładzie się na jakość rozmów i wspólnie spędzany czas, co ułatwia ustalenie, czy osoba, z którą rozmawiasz, jest zgodna z tym, czego szukasz.

Załóż konto

Rejestracja w tym serwisie jest łatwa. Po prostu wypełnij poniższe pola, a my utworzymy dla Ciebie nowe konto. Serwis jest całkowicie darmowy i bezpieczny.


ZALOGUJ SIĘ DO SWOJEGO KONTA STWÓRZ NOWE KONTO

Your privacy is important to us and we will never rent or sell your information.

 
×
STWÓRZ KONTO MASZ JUŻ KONTO ?

 
×
FORGOT YOUR DETAILS?
×

Idź do góry