Sex-randki-Posuwalnia

Czy sex randki mają sens?

Świat się zmienia a wraz z nim potrzeby, oczekiwania i możliwości. Zagadnieniem, które wciąż budzi wiele emocji i skrajnych skojarzeń są sex randki. Czy takie teoretycznie niezobowiązujące spotkania są odpowiednie, kto z nich powinien korzystać, czym się charakteryzują? Dowiedzmy się wspólnie.

Rozwijasz karierę? Jesteś samotny? Masz wysokie wymagania seksualne? W obecnych czasach istnieje szereg powodów dla których szukamy rozrywki w różny sposób i w różnych miejscach. Podczas rozwijania kariery nie mamy czasu na budowanie relacji, lub właśnie nie chcemy wchodzić w poważniejsze zobowiązania. Wtedy brakuje nam wyzwań i emocji, które stawiamy sobie w łóżku. Tempo życia codziennego lub monotonia wymusiły na rynku powstanie nowego sposobu na zaspokojenie wszystkich oczekiwań i tu pojawiły się sex randki online. Choć z pozoru ryzykowne, kontrowersyjne, zastanawiające, to coraz to bardziej popularne.
Sex randki to nic innego jak zorganizowane spotkania dwójki osób, bez względu na pleć, czy wiek, które w rezultacie mają doprowadzić do zbliżenia intymnego. Mimo braku jasno określonego przedziału wiekowego, warto zaznaczyć, aby osoby decydujące się na ten sposób spędzania czasu były pełnoletnie. Ogół sytuacji może przypominać zwyczajną randkę jak kolacja, wyjście do kina, na spacer, czy karaoke, jednak obie ze stron są nastawione na finalizację spotkania. Inni mogą wręcz pominąć ten etap i spotkać się jedynie w celu zbliżenia. Pamiętajmy, że tego typu randka nie ma w sobie za dużo romantyzmu jak trzymanie się za ręce i patrzenie w gwiazdy, tutaj całość spotkania ma zdefiniowany charakter. Dodatkowo, nie należy mylić tego spotkania z powszechnie znanym one-night-stand, który cechuje spontaniczna, jednorazowa i przypadkowa sytuacja. Pary poznają się za pośrednictwem portali internetowych oraz aplikacji i umawiają na sex randkę. Dzięki temu mogą sprecyzować swoje wymagania i skonsultować wszystko, aby nie doszło do nieporozumień podczas pobytu sam na sam. Należy jednak uważać, gdyż niejednokrotnie w Internecie można natknąć się na oszustów. Zaleca się wysoką ostrożność, mimo że towarzyszący dreszczyk emocji dodaje adrenaliny i podniecenia.

Dla kogo są sex randki?

Ciężko tutaj o jednoznaczną odpowiedź. Nie ma konkretnych wymagań ani sprecyzowanego odbiorcy. Najczęściej są to osoby, które nie są zadowolone ze swojego życia seksualnego lub jego częstotliwość nie jest zadawalająca. Jak również, z możliwości spotkań korzystają osoby, które nie mają w planach wchodzenia w głębsze i dłuższe relacje. Jest to także okazja do podniesienia swoich umiejętności lub sprawdzenia nowej techniki. Sex randki dają również możliwość znalezienia osoby o podobnych upodobaniach erotycznych, które na co dzień mogą być zbyt kontrowersyjne dla przeciętnego człowieka. Opisywane spotkania nie są jednakże skierowane tylko dla singli. Zdarzają się również sytuacje, w których pary poszukują urozmaicenia w swojej sferze intymnej i pragną trzeciej osoby w sypialni lub nawet wymiany partnerami. Jak widać, z tych randek może korzystać niemalże każdy, kto zechce. Poznanie swojego ciała, preferencji i seksualności to intrygująca rzecz, którą odkryć można na wiele sposobów, również tych mniej tradycyjnych.

Zastanawiający może być poziom bezpieczeństwa przed, w trakcie ale również po randce ze względów na poszanowanie prywatności drugiej osoby. Przed spotkaniem warto zastanowić się, czy wszystko jest odpowiednio dogadane i na odpowiednich warunkach w celu uniknięcia kłopotów, niedomówień, czy najzwyczajniej w świecie oszustów. Tutaj, naprzeciw wychodzi sprawdzony, rekomendowany i legalny portal internetowy lub aplikacja. Przed przystąpieniem do umawiania spotkania warto sprawdzić opinię i rzetelność danej strony. Pamiętajmy, że bezpieczeństwo przede wszystkim. Nie zawsze łatwo jest zweryfikować, kto stoi po drugiej stronie ekranu. Oprócz bezpieczeństwa istotne jest również odpowiednie dopasowanie z partnerem. Decyzja nie powinna być pochopna. Warto przed randką dowiedzieć się jakie są preferencje drugiej osoby, na co się zgadza, czego woli unikać, a nawet hasło awaryjne w celu uniknięcia nieporozumień. Komunikacja na każdym szczeblu relacji jest kluczem do sukcesu. Mówiąc o bezpieczeństwie istotne jest zabezpieczenie podczas stosunku. Osoba, z którą spotykamy się w ustalonym celu, jest dla nas właściwie obca. Nie wiemy za dużej o niej, a oprócz zabezpieczenia przed zapłodnieniem, pamiętajmy o bezpieczeństwu naszym własnym przed różnymi chorobami i infekcjami.

Czy sex randki występują tylko w postaci spotkań face to face?

Otóż nie! Słyszeliście o sextingu? Jest to nic innego jak sex randka online w formie wysyłanych wiadomości. Tu pozostajemy w pełni anonimowi, chyba że zdecydujemy się wysłać zdjęcie do drugiej osoby. Wiadomości charakteryzuje erotyczna, sugestywna treść, która może ale nie musi być urozmaicana poprzez wysyłanie treści obrazkowych, a nawet głosowych. Warto tutaj podkreślić, że nie ma możliwości sprawdzenia kto jest po drugiej stronie. Czy to rzeczywiście 25 letni chłopak, czy też nastolatka, a może 65 letni mężczyzna. Rozrywka obarczona jest dużym ryzykiem. Co prawda, nie jest powiedziane, że każda osoba to oszust, a właściwie może być ich mniej niż więcej, ale warto mieć to na uwadze.
Z przeprowadzonej analizy sytuacji, wiadomo już, czym są sex randki, kto może z nich korzystać oraz jakie ryzyko za sobą niesie. Odpowiadając na pytanie tytułowe, czy sex randki mają sens, zdania mogą być podzielone, ale to bardzo dobrze! Każdy ma prawo do własnej opinii. Jeżeli jakakolwiek rozrywka przynosi komuś zadowolenie, nie krzywdzi drugiej osoby, jest legalna i przynosząca zamierzony efekt nie powinniśmy jej negować. Sami zdecydujmy, co chcemy robić w wolnym czasie. Pojęcie sensu każdy ma inne. A przecież zwykła randka niejednokrotnie kończy się seksem, więc czy to aż taka duża różnica?

Dużo sukcesów na Posuwalni życzy redakcja.


komentarzy:

  1. Dominik

    11 czerwca 2023 at 16:55

    ?????

Leave a Reply


ZALOGUJ SIĘ DO SWOJEGO KONTA STWÓRZ NOWE KONTO

Your privacy is important to us and we will never rent or sell your information.

 
×
STWÓRZ KONTO MASZ JUŻ KONTO ?

 
×
FORGOT YOUR DETAILS?
×

Idź do góry