Pierwsza-wiadomosc-na-sex-portalu

Co napisać w pierwszej wiadomości podczas umawiania się na sex spotkanie

Jest to ważniejsze niż wszystkim sie wydaje. Przeanalizowano ponad 500 000 pierwszych kontaktów w serwisach sex-randkowych. Program przyjrzał się słowom kluczowym i frazom, ich wpływowi na współczynniki odpowiedzi oraz statystycznie istotnym trendom. Rezultat: zestaw zasad dotyczących tego, co należy, a czego nie należy pisać, przedstawiając się. Porady dotyczące randek online...

Zasada 1: Bądź bezbłędny
Zła gramatyka i zła pisownia to wielkie przeszkody. To robi okropne pierwsze wrażenie, którego nie da się naprawić.
Pisanie z humorem okazało się całkiem dobre dla nadawcow. Ma to pewien sens: ludzie lubią poczucie humoru, poza tym trzeba być swobodnym aby nawiaząć kontakt z obcą osobą. Krótko mówiąc, można pisać humorystycznie ale przy tym zachować gramatyczną i interpunkcyjną resztę wiadomości.

Zasada 2: Unikaj fizycznych komplementów
Chociaż dane pokazują, że ta rada odnosi się do obu płci, jest skierowana głównie do facetów, ponieważ znacznie częściej rozmawiają o wyglądzie. Możesz pomyśleć, że słowa takie jak wspaniała, piękna i seksowna to miłe rzeczy do powiedzenia komuś, ale nikt nie chce ich słyszeć. Jak wszyscy wiemy, ludzie zwykle lubią komplementy, ale kiedy używa się ich jako słów na podryw, zanim jeszcze spotkacie się osobiście, nieuchronnie nie są mile widziane. Poza tym, kiedy mówisz kobiecie, że jest piękna, prawdopodobnie nie jest 🙂  Z drugiej strony bardziej ogólne komplementy wydają się działać dobrze.

Zasada 3: Użyj nietypowego powitania
Przyjrzano się pozdrowieniom. W końcu sposób, w jaki zdecydujesz się rozpocząć swoją pierwszą wiadomość do kogoś, jest „pierwszym wrażeniem pierwszego wrażenia”. Wyniki zaskoczyły. Trzy najpopularniejsze sposoby na powiedzenie „cześć” to właściwie złe początki. W rzeczywistości mądrzej jest w ogóle nie używać tradycyjnego zwrotu grzecznościowego (co daje odsetek odpowiedzi na poziomie 27% ) i po prostu zagłębić się w to, co masz do powiedzenia, niż zacząć od hi lub od cześć.

Zasada 4: Pisz o konkretnych zainteresowaniach
Pisanie słów, które wyraźnie odnoszą się do czegoś ważnego dla nadawcy, odbiorcy lub najlepiej dla was obu. Mówienie o konkretnych rzeczach, które Cię interesują lub które maja z kimś cos wspólnego, to uświęcony tradycją sposób na nawiązanie kontaktu, statystyki są dowodem, że to działa. Jeszcze bardziej skuteczne są frazy, które pokazują, ze czytałeś profil odbiorcy twej wiadomości.

Zasada 5: Jeśli jesteś facetem, bądź skromny
Niezręczne ,,przepraszam,, sprawiało, że wiadomości męskie odniosły większy sukces. Wiele porad dotyczących randek z rzeczywistości mówi mężczyznom, aby byli bardziej pewni siebie, ale najwyraźniej trochę krępowania i chowania sie działa dobrze w Internecie. Możliwe, że pojawienie się w kontakcie niepewności sprawia, że osoba pisząca wydaje się bardziej wrażliwa i mniej groźna. Możliwe, że kobiety lubią facetów, którzy tak piszą.

Słowo o prywatności użytkownika
Chociaż ten post opisuje treść wiadomości ludzi, wszystkie wiadomości na różnych portalach zostały zanonimizowane prez program testujący a dane nadawcy i odbiorcy oraz wszystkie informacje o adresie IP i znaczniku czasu zostały usunięte. Ponadto program analityczny analizował wiadomości tylko po dwa lub trzy słowa na raz, aby śledzić skuteczność niektórych słów lub fraz (takich jak „co słychać” lub „witam”). Następnie program agregował wyniki według fraz przed prezentacją danych. Podczas testu nikt nie czytał żadnych rzeczywistych wiadomości użytkowników, aby skompilować ten post.

Źródło: okcupid.com


komentarzy:

  1. Damian Sandra

    4 lutego 2024 at 05:59

    Chciałbym dołączyć do grona osób na tej grupie czy była by taka możliwość oczywiście

Leave a Reply


ZALOGUJ SIĘ DO SWOJEGO KONTA STWÓRZ NOWE KONTO

Your privacy is important to us and we will never rent or sell your information.

 
×
STWÓRZ KONTO MASZ JUŻ KONTO ?

 
×
FORGOT YOUR DETAILS?
×

Idź do góry