Sukces pierwszej wiadomosci w randkach w Niemczech

Jeśli kiedykolwiek z kimś się umawiałeś, wiesz, że randkowanie nieodłącznie (najlepiej) obejmuje ludzi, którzy mają wzajemne zainteresowanie. Ale żeby wszystko się zaczęło, ktoś musi wykonać pierwszy krok. W świecie fizycznym może to oznaczać subtelne mrugnięcie. Lub prezentując drugiej osobie powalający uśmiech . W randkowaniu online najważniejsze są polubienia i wysłanie pierwszej wiadomości.
Tradycyjnie mężczyźni przejmują inicjatywę. Przynajmniej to możemy dostrzec na podstawie większości przykładów romansów w kulturze zachodniej w randkach online w Niemczech.

Jest jednak jeden zasadniczy sposób, w jaki kobiety nie przejmują przewodnictwa. Większość kobiet – niezależnie od orientacji seksualnej – nie wysyła pierwszej wiadomości, przy czym heteroseksualna kobieta jest 3,5 razy mniej aktywna niż w przypadku heteroseksualnych mężczyzn. Dlatego zadaliśmy sobie pytanie: dlaczego kobiety – w szczególności kobiety hetero – są mniej skłonne do rozpoczęcia rozmowy na randki w Niemczech?

Masz mnóstwo poczty. Na początku myśleliśmy, że kobiety mogą być bardziej pasywne, ponieważ poświęcają im dużo uwagi. Jeśli jesteś kobietą, która umawia się na randki online w Niemczech, prawdopodobnie przejrzałaś wiele wiadomości. Niektórzy są szczerzy. Inne są bezpośrednimi odniesieniami do penisów. Jak więc ilość otrzymywanych wiadomości wpływa na kobiety? Czy to możliwe, że kobiety z pełniejszymi skrzynkami odbiorczymi nie odczuwają potrzeby wysyłania wiadomości, a te, które nie otrzymują wielu wiadomości, wysyłają ich więcej? Szokująco, nie. Liczba otrzymanych wiadomości nie wpływa na liczbę wysłanych wiadomości przez kobiety. Nawet jeśli kobieta otrzyma zero, 10 lub 20 wiadomości, prawdopodobnie nie wyśle ​​więcej. Wręcz przeciwnie, mężczyźni inicjują bez względu na wszystko, a im więcej wiadomości otrzymują, tym więcej wysyłają.

Brak limitu wieku. Patrząc na wiek, pomyśleliśmy, że możemy zauważyć pewne trendy w zachowaniu kobiet – czy starsze kobiety zachowują się bardziej asertywnie, ponieważ są bardziej pewne siebie? Czy jest bardziej prawdopodobne, że wyciągną rękę, ponieważ są bardziej szczegółowe w kwestii tego, czego chcą? Okazuje się, że wiek też nie ma znaczenia. Ogólnie mówiąc: młode czy starsze kobiety, ich skrzynki nadawcze są prawie puste. W porównaniu mężczyźni przekazują najwięcej wiadomości w wieku od 20 do 40 lat.

Powiedzmy sobie jasno: na Posuwalni Twój ranking atrakcyjności to nie tylko seksulane zainteresowania – potrzebujesz świetnych zdjęć i interesującego profilu, aby zdobyć więcej polubień i poprawić swoją pozycję. Z kolei jeśli kobieta wyśle ​​pierwszą wiadomość, wszystko zmienia się na jej korzyść. To dlatego, że mężczyźni często reagują. W rzeczywistości kobiety mają 2,5 raza większe prawdopodobieństwo uzyskania odpowiedzi niż mężczyźni, jeśli zainicjują randkę online w Niemczech. Jeśli jesteś kobietą, która wysyła pierwszą wiadomość, nie tylko generalnie bardziej prawdopodobne jest, że otrzymasz więcej odpowiedzi, ale będziesz prowadzić rozmowy z atrakcyjniejszymi facetami.

Załóż konto

Rejestracja w tym serwisie jest łatwa. Po prostu wypełnij poniższe pola, a my utworzymy dla Ciebie nowe konto. Serwis jest całkowicie darmowy i bezpieczny.


ZALOGUJ SIĘ DO SWOJEGO KONTA STWÓRZ NOWE KONTO

Twoja prywatnośćjest dla nas ważna. Nie udostępniamy nikomu Twoich danych.

 
×
STWÓRZ KONTO MASZ JUŻ KONTO ?

 
×
ZAPOMNIAŁEŚ SWOICH DANYCH DO ZALOGOWANIA?
×

Idź do góry