Randki w Niemczech online i różnica wieku

Starsi mężczyźni często umawiają się z młodszymi kobietami, ale każdy może skorzystać na odwróceniu różnicy wieku.

Przeanalizowano wysyłane wiadomości na portalach randkowych. 61% rozmów odbywa się między starszym mężczyzną a młodszą kobietą, a prawie połowa z nich różnica wieku jest co najmniej o pięć lat starsza. Kombinacja starsza kobieta-młodszy mężczyzna występuje znacznie rzadziej (pojawia się w mniej niż jednej trzeciej wszystkich rozmów), a tylko w 12% z nich występuje kobieta co najmniej o pięć lat starsza.


Sexymaus
Reklama*

Mężczyźni mają tendencję do wysyłania wiadomości do kobiet znacznie młodszych niż są. W wieku 55 lat mężczyźni wysyłają ponad połowę wiadomości do kobiet o co najmniej 8 lat młodszych. Kiedy kobiety rozpoczynają rozmowę, mają tendencję do wysyłania wiadomości do mężczyzn bliżej ich wieku. W wieku 55 lat wyślą ponad połowę wiadomości do mężczyzn młodszych co najmniej o 4 lata.

Mężczyźni rozpoczynają 80% rozmów i mają tendencję do wysyłania wiadomości do młodszych kobiet. Im starsi mężczyźni, tym młodsze kobiety, do których przekazują wiadomości. Kobiety natomiast najczęściej przekazują i odpowiadają mężczyznom w swoim wieku. Po osiągnięciu 35 lat kobiety faktycznie częściej reagują na młodszych facetów. Ponieważ jednak mężczyźni zwykle rozpoczynają rozmowę, panuje paradygmat starszy mężczyzna-młodsza kobieta.

Kiedy mężczyźni zwracają się do kobiet, kobiety najczęściej odpowiadają mężczyznom w ich wieku. Ale kiedy kobiety wysyłają wiadomości do mężczyzn, w rzeczywistości jest bardziej prawdopodobne, że otrzymają odpowiedź od młodszych mężczyzn niż od starszych. Według danych 40-letnia kobieta będzie miała większe szczęście do wysyłania wiadomości do 25-letniego mężczyzny niż 55-latka. 30-letni mężczyzna z większym prawdopodobieństwem odpowie na wiadomość od 50-letniej kobiety niż wiadomość z jakiejkolwiek innej grupy wiekowej. Kiedy kobiety wykonują pierwszy krok, norma dotycząca randek z różnicami wiekowymi ulega odwróceniu. 40-letnia kobieta będzie miała więcej szczęścia, wysyłając wiadomości do 25-letniego mężczyzny (wskaźnik odpowiedzi 60%), niż 55-latka (wskaźnik odpowiedzi 36%.

Załóż konto

Rejestracja w tym serwisie jest łatwa. Po prostu wypełnij poniższe pola, a my utworzymy dla Ciebie nowe konto. Serwis jest całkowicie darmowy i bezpieczny.


ZALOGUJ SIĘ DO SWOJEGO KONTA STWÓRZ NOWE KONTO

Your privacy is important to us and we will never rent or sell your information.

 
×
STWÓRZ KONTO MASZ JUŻ KONTO ?

 
×
FORGOT YOUR DETAILS?
×

Idź do góry