Bzykalnia.de - ostre randki w Niemczech

Idea zaangażowanych mężczyzn i kobiet poszukujących romantycznych przygód poza małżeństwem sięga wieków. Zdrada małżeńska, o której wszyscy wiemy, oznacza akt romantycznej lub seksualnej relacji trwający od lat z kimś innym niż mąż, żona lub partner.

Historycznie większość tej działalności przypisywano mężowi, ale badania pokazują, że zamężne kobiety coraz częściej angażują się w sprawy pozamałżeńskie. I nie ogranicza się do jednego partnera, który dyskretnie angażuje się w relacje pozamałżeńskie. W niektórych kręgach regularnie praktykuje się poliamorię – lub za zgodą, odpowiedzialne, niemonogamiiczne relacje z wieloma partnerami.


Sexymaus
Reklama*

Według statystyk 22% żonatych mężczyzn przyznało się do przynajmniej jednego romansu w tym roku, w porównaniu z 14% w przypadku zamężnych kobiet.

Przyjrzyjmy się więc krótko historii randek dla dorosłych i kilku innym ciekawostkom związanym z romansami, które mogą Cię zainteresować, zanim rozpoczniesz kolejny rozdział swojej seksualnej podróży.

Niezależnie od tego, czy jesteś samotną żoną, którea chce znaleźć idealnego do sexu mężczyznę, czy też żonatym mężczyzną, który pragnie dyskretnego spotkania, mamy narzędzia, które pomogą Ci znaleźć odpowiednią osobę.

Randki w małżeństwie w dobie mediów społecznościowych

Znalezienie randki pozamałżeńskiej w Niemczech w dzisiejszym świecie może być oszałamiającą perspektywą. Liczba internetowych serwisów randkowych i aplikacji randkowych może zniechęcać dorosłych małżonków szukających dyskretnych spotkań.
Facebook , Instagram , Twitter , Snap, YouTube , Grindr, Tindr i niekończące się internetowe serwisy randkowe mogą oznaczać większy wybór, ale czy zaprowadzą Cię tam, gdzie chcesz być?

W końcu to po prostu opcje, niekoniecznie narzędzia, których potrzebujesz. Ale jedno jest pewne w dzisiejszych czasach – randki online w Niemczech są preferowanym wyborem większości dorosłych randek.

Wedlug statystyk użytkownicy randek internetowych są generalnie pozytywnie nastawieni do randek internetowych:

80% którzy korzystali z randek online, zgadza się, że jest to dobry sposób na poznanie ludzi tez do sexu
62% zgadza się, że randki online pozwalają ludziom znaleźć lepsze dopasowanie, ponieważ dowiadują się o wiele więcej o ludziach
61% zgadza się, że randki online są łatwiejsze i skuteczniejsze niż inne sposoby poznawania ludzi

Pamiętaj tylko, że każdy pozostawia cyfrowy ślad w internecie. Tak więc, jeśli jesteś żonatym mężczyzną lub kobietą i szukasz dyskretnego spotkania, możesz być nieco niepewny używając narzędzia online.

Tradycyjne serwisy randkowe mogą być przydatne, ale są nieco czasochłonne. Te strony są zwykle oparte na dopasowywaniu ludzi do potencjalnych partnerów, a nie na randkach. Co oznacza, że ​​mogą nie spełniać ostatecznych potrzeb poszukujących sexu żon lub ich męskich odpowiedników, takich jak Ty, którzy często szukają swobodnego związku bez zobowiązań.

Podobnie, serwisy randkowe, takie jak Tinder, lub strony na Facebooku lub Twitterze, mogą być wygodne i dostępne na każdym iPhonie lub Androidzie, ale nie zapewniają Twojej prywatności.

Posuwalnia.com jest niezawodnym i poufnym narzędziem do odkrywania świata sexu w Niemczech i pomagającym znaleźć odpowiednią osobę dla Twoich sexualnych pragnień i dzikich fantazji. Życie jest krótkie. Zacznij romansować na posuwalnia.com już dziś.

Załóż konto

Rejestracja w tym serwisie jest łatwa. Po prostu wypełnij poniższe pola, a my utworzymy dla Ciebie nowe konto. Serwis jest całkowicie bezpieczny. Sprawdzamy każdy profil.


ZALOGUJ SIĘ DO SWOJEGO KONTA STWÓRZ NOWE KONTO

Twoja prywatnośćjest dla nas ważna. Nie udostępniamy nikomu Twoich danych.

 
×
STWÓRZ KONTO MASZ JUŻ KONTO ?

 
×
ZAPOMNIAŁEŚ SWOICH DANYCH DO ZALOGOWANIA?
×

Idź do góry