Polskie randki w Niemczech

Dołącz za darmo do grupy w swoim mieście –> kliknij tutaj

Polskie randki w Niemczech bez granic

Pomiędzy ogólnoświatową pandemią, największym ruchem na rzecz praw obywatelskich naszego pokolenia, a najważniejszymi wyborami prezydenckimi w Ameryce we współczesnej historii, ten rok był dziką jazdą dla singli na całym świecie. Również polskie randki w Niemczech zyskały na popularności. Przez obostrzenia przez pandemię jedno było jasne: ludzie chcieli znaleźć miłość bardziej niż kiedykolwiek wcześniej. Miłość w zamknięciu zapoczątkowała nową falę romansu, dało się zauważyć jak związki formują się i rozkwitają nawet w izolacji w Niemczech. Kiedy fizyczne połączenie nie było już dla wielu bezpośrednią opcją, od samego początku zaobserwowano znaczny wzrost liczby ludzi zainteresowanych tylko bliższym poznaniem się poprzez polskie randki w Niemczech.

Zaczął się rok 2021, przeanalizowano tegoroczną zmianę krajobrazu polskiego randkowania w Niemczech, można powoli szacować jak ukształtuje się i co przyniesie randkowanie w 2021 roku.
W oparciu o odpowiedzi singli, oto najważniejsze trendy dotyczące randkowania w przyszłości.

Od początku pandemii połączenia i rozmowy ponad granicami wzrosły o prawie 50% wśród osób samotnych, a ludzie bardziej niż kiedykolwiek wcześniej ustawiają swoje preferencje dotyczące lokalizacji w Niemczech „spotkanie gdziekolwiek”. Coraz wiecej osób jest teraz otwartych na relacje na odległość. Ale ludzie szukają nie tylko miłości transgranicznej. Osoby samotne spotykają się poza swoim kręgiem kulturowym w bezprecedensowym tempie.

Wykorzystanie aplikacji randkowych osiągnęło w tym roku bezprecedensowy poziom. W rzeczywistości 92% respondentów stwierdziło, że nadal znajduje miłość mimo pozamykania ludzi w domach, a prawie 30% singli zgłosiło, że podczas kwarantanny udawało się na co najmniej jedną wirtualną randkę. Ponieważ ludzie nadal spędzają więcej czasu w randkowych aplikacjach, da sie zauważyć przesunięcie w kierunku singli zwracających większą uwagę na ich zdjęcia profilowe. Ponieważ randkowicze utknęli w domu bez zdjęć z koncertów lub wakacji do przesłania, robią więcej autoportretów, aby ich profile były aktualne. Najnowsze badania pokazują, że 95% datujących się osób uważa, że ​​uśmiechnięte selfie są najlepsze.

Coraz więcej osób na stwierdziło, że pary powinny mieszkać razem, zanim rozważą zawarcie małżeństwa – 89% respondentów zgadza się z tym – a pandemia tylko przyspieszyła rozpad par. Coraz więcej osób przyznaje również, że nie lubi żyć samotnie. Polskie randki w Niemczech ubarwiają takim osobom w znacznym stopniu życie na obczyźnie.

Wraz z zanikiem presji poprzez pandemię, by spotkać się z kimś natychmiast tylko dla sexu, zauważa się wzrost liczby „powolnych randek” – mieszanki głębszych rozmów i większej ilości romansów dzięki randkowaniu wirtualnemu. Spośród respondentów podczas oboszczeń, 84% osób uważa, że ​​ważne jest, aby mieć połączenie emocjonalne przed fizycznym. To spowolnienie w randkowaniu prowadzi do tego, że więcej kobiet przejmuje kontrolę nad swoim życiem miłosnym.

Załóż konto

Rejestracja w tym serwisie jest łatwa. Po prostu wypełnij poniższe pola, a my utworzymy dla Ciebie nowe konto. Serwis jest całkowicie bezpieczny. Sprawdzamy każdy profil.


ZALOGUJ SIĘ DO SWOJEGO KONTA STWÓRZ NOWE KONTO

Twoja prywatnośćjest dla nas ważna. Nie udostępniamy nikomu Twoich danych.

 
×
STWÓRZ KONTO MASZ JUŻ KONTO ?

 
×
ZAPOMNIAŁEŚ SWOICH DANYCH DO ZALOGOWANIA?
×

Idź do góry