bzykalnia-de portal dla doroslych w Niemczech

Chcemy mieć pewność, że będziesz bezpieczna/y podczas randkowania poprzez posuwalnia.com

Pamiętaj o tych wskazówkach, gdy rozmawiasz z kimś / wysyłasz SMS-y lub komunikujesz się przez Whats up.

Rozmawiając z kimś online, nie używaj nazwy użytkownika z pełnym imieniem i nazwiskiem. Po prostu użyj swojego imienia lub utwórz anonimowe konto e-mail z losową nazwą. Wymyśl coś fajnego.

Nie używaj zdjęć z Facebooka lub Instagrama w swoim profilu online. Łatwo je wyśledzić. Nie łącz żadnych witryn randkowych ze swoimi witrynami społecznościowymi – takimi jak Tinder czy Instagram. To jeden z najszybszych sposobów, aby ktoś mógł Cię wyśledzić i dowiedzieć się wszystkiego o Tobie, Twoich przyjaciołach i rodzinie.

Przed spotkaniem warto rzucić okiem na nowo poznaną osobę.

Istnieje wiele sposobów prowadzenia rozmów wideo (FaceTime, Google Hangouts, Skype, a nawet Facebook). Może to również pomóc zmniejszyć ryzyko „złapania” przez kogoś, kto twierdzi, że jest kimś, kim nie jest.

Jeśli rozmowa online staje się zbyt trudna lub sprawia, że ​​czujesz się niekomfortowo, przerwij rozmowę i upewnij się, że masz sposoby na zablokowanie i zgłoszenie tej osoby.

Bądź logiczna/y. Nie wysyłaj od razu zdjęć, zwłaszcza tych dla dorosłych. Nie podawaj swojego numeru telefonu (utwórz konto WhatsApp lub numer Google Voice lub zdobądź telefon do nagrywania). Podczas rozmowy z kimś zachowaj ostrożność, opisując swoją lokalizację, wydarzenia, na których ostatnio byłaś / byłeś, miejsce pracy lub cokolwiek innego.

Nigdy nie dawaj nikomu pieniędzy ani informacji finansowych online.

Nigdy nie mów nikomu, kogo znasz lub właśnie spotkałeś, gdzie mieszkasz lub jeśli mieszkasz sama. Nigdy nie podawaj swojego fizycznego adresu i nie pozwól się tam spotkać. Jeśli zdecydujesz się na pierwsze spotkanie, koniecznie spotkaj się w popularnym miejscu publicznym.

Nie spotykaj za pierwszym razem nikogo przy jego samochodzie, na parkingu, w motelu / hotelu lub w innym miejscu, w którym nie możesz czuć się bezpiecznie. W KAŻDYM MOMENCIE, gdy poczujesz się nieswojo, idź za swoim sercem i opuść randkę. Nie wahaj się.

Zwróć uwagę na mowę ciała i mimikę nowo poznanej osoby. Jeśli spotykasz się z kimś pierwszy raz w barze, nie zaglądaj za głęboko do kieliszka, żeby Cię nie sponiewierało i żeby film Ci się nie urwał.

Nie akceptuj przejażdżki samochodem ani odwiezienia Cię do domu.

Zawsze miej przy sobie wystarczającą ilość gotówki, aby wrócić samodzielnie do domu.

Twoje bezpieczeństwo jest ważne, skoncentruj się więc na zdrowym rozsądku i słuchaj swoich przeczuć. Miłego randkowania na posuwalnia.com!

Załóż konto

Rejestracja w tym serwisie jest łatwa. Po prostu wypełnij poniższe pola, a my utworzymy dla Ciebie nowe konto. Serwis jest całkowicie bezpieczny. Sprawdzamy każdy profil.


Dodaj komentarz


ZALOGUJ SIĘ DO SWOJEGO KONTA STWÓRZ NOWE KONTO

Twoja prywatnośćjest dla nas ważna. Nie udostępniamy nikomu Twoich danych.

 
×
STWÓRZ KONTO MASZ JUŻ KONTO ?

 
×
ZAPOMNIAŁEŚ SWOICH DANYCH DO ZALOGOWANIA?
×

Idź do góry